fbpx

Cestování s dětmi FEST – podzimní ročník

Bojíte se vycestovat s dětmi a potřebovali byste dodat kuráž? Nebo si myslíte, že cestování s dětmi je drahé? Právě proto, abychom měnily stereotypy, které mohou být s cestováním s dětmi spojené, jsme uspořádaly první rodinný festival pro rodiny Cestování s dětmi FEST, který byl na jaře tak úspěšný, že se pár dní před akcí vyprodal.
Proto pořádáme už 25. listopadu další, stejně nabitý skvělými přednášejícími a zábavnými workshopy pro děti.

Cestování je naše vášeň a na (zahraniční) cesty vyrážíme několikrát do roka. Většinu svých zážitků se snažím sepsat sem, na náš blog, ale i tak jsou podle mě nejlepší akce, kdy se doopravdy lidi sejdou naživo a sdílí své názory, zážitky a zkušenosti.

Společně s kamarádkami proto pořádáme už druhý ročník úspěšného cestovatelského festivalu pro rodiny s dětmi Cestování s dětmi FEST, který se uskuteční už v sobotu 25. listopadu v Praze.

Během dne si můžete poslechnout 8 zajímavých přednášek. Společně navštívíme Arménii, Skotsko a Peru. Dozvíme se o tom, jak ušetřit na cestách, nebo o tom, jaké je to s dětmi putovat na těžko českou krajinou. Pokud se bojíte sami vycestovat, můžete se na festivalu i seznámit a nebo zjistit, že se můžete přidat a cestovat ve skupině aktivních maminek.

Festival můžete navštívit i s dětmi. Pro ty je v průběhu dne nachystáno 6 workshopů, které je zaručeně budou bavit a dozví se na nich i spoustu nových věcí.

V neposlední řadě je pro všechny návštěvníky Cestování s dětmi FESTu připravena opravdu bohatá tombola. Hlavní cenou je voucher na zájezd od společnosti Invia v hodnotě 10 000 Kč, ale rozhodně stojí za to i poukaz na ubytování pro rodinu na ostrově GOZO. 

Kam byste se vydali vy?

Cestování s dětmi FEST je skvělou příležitostí, jak poznat podobně naladěné lidi, vytvořit komunitu, která se bude vzájemně inspirovat. Za mě právě tohle je úžasným přínosem naší akce, protože na jaře byla atmosféra opravdu skvělá a dlouho jsem z ní čerpala.

Vstupenky jsou k zakoupení tady.

Fotogalerie s předchozího ročníku je tu.

Budeme se na vás moc těšit!

Sylva a holky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Scroll to top