fbpx

Neseďte doma a pojďte s dětmi ven s aplikací Hravýlety

hravýlety
Pokud patří chytrý telefon k vašim pomocníkům při plánování výletů tak jako nám, máme pro vás tip na aplikaci, která z obyčejné procházky udělá pro děti dobrodružnou nebo pohádkovou výpravu. Jedná se o aplikaci Hravýlety, kterou si můžete stáhnout do svého androidu nebo Iphonu a vydat se ven.

My jsme měli možnost vyzkoušet Adventní procházky. Jedná se o 4 trasy v Praze, které vás naladí na atmosféru Vánoc a seznámí vaše děti s různými tradicemi. Projít si můžete Ladronku, Stromovku, Starou Hostivař nebo Central park na Stodůlkách. Hry jsou vhodné pro děti od 3 do 8 let a můžete si je projít až do 20. prosince.

My máme nejblíž Prahu 13, tak jsme se vydali hledat ztracenou kytičku Andílka zdraví. Čekala nás asi 1,5 km trasa s 10 úkoly. Většinu z nich zvládla i naše tříleťačka bez pomoci, s některými jsem ji musela trochu pomáhat. Pár úkolů jsme si vzhledem k chladnému počasí a zmrzlým prstům splnili doma. Celou trasu jsme zvládli asi za hodinu a kousek.

Po úspěšném splnění úkolů si v cíli vyzvednete odměnu, když řeknete tajné heslo.

hravýlety

Oceňuji přesné souřadnice v aplikaci – v mapě se vám objeví i vzdálenost k dalšímu úkolu. Pokud tedy bloudíte, víte, jak daleko máte k dalšímu úkolu.

Nezapomeňte se před výletem podívat, co s sebou budete potřebovat, abyste se nemuseli vracet domu, tak jako se to stalo nám.

Všechny 4 adventní výlety si můžete zakoupit za 280 Kč, jednotlivě vás vyjdou na 95 Kč. Na začátku si načtete QR kód, který vás přihlásí do hry.

Aplikace se mi moc líbí a určitě se vydáme na nějakou další procházku nejen v rámci adventních her, ale i na další výlet s příběhem. Seznam všech výletů včetně délky, počtu úkolů a sjízdnosti kočárkem najdete tady.

hravýlety

Pokud se vám projekt líbí a máte v sobě kreativního ducha, který se aktuálně cítí nevyužitý, můžete se přidat do týmu a vytvořit vlastní Hravýlet i vy.hravýlety

Naše další tipy na výlety najdete tady.

 

close

AHOJ!

Pokud nechceš zmeškat žádnou z novinek na našich stránkách, přihlas se k odběru newsletteru.

Kliknutím souhlasíš se sdílením zadaných údajů pouze za účelem zasílání novinek a newsletteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top