fbpx

Sestavte si ptačí krmítko a pomozte tak zvířátkům

Nedaleko Kladna se nachází naše oblíbené místo se zvířátky – Čabárna. Před pár dny na jejich facebooku sdíleli nabídku, že nabízejí krmítka pro ptáčky, jejichž koupí přispějete na zvířata v záchranné stanici Aves. Tak jsme se rozhodli spojit návštěvu s vyzvednutím zásilky a doma se hned dali do stavení krmítka.

Vybrat si můžete ze dvou variant krmítek, ke koupi jsou buď stavebnice nebo přímo složená krmítka. Cena se odvíjí od typu a toho, zda je krmítko složené.

My jsme si objednali stavebnici domečkového krmítka, napsali mail a po potvrzení osobně vyzvedáváme.

K sestavení budete potřebovat jedině vlastní kladívko. V balíčku vás čekají všechny dílky stavebnice, hřebíčky, podrobný návod na sestavení a obrazová karta s ptáčky, jaké můžete na svém krmítku pozorovat, a informace, kde krmítko umístit, co do něj dát a jak se o něj starat. 

krmítko pro ptáky

Krmítko pro ptáky jsme s 3,5 letou Sabčou sestavily bez problému samy, takže i průměrně šikovný až nešikovnější tatínek si s tím určitě poradí.

Moc se mi líbí smysl tohoto počinu. Koupí přispějete na zvířátka, (které můžete na Čabárně navštívit a návštěvu tohoto areálu všem moc doporučujeme), máte skvělou aktivitu pro děti – seznámíte je s jednoduchou prací se dřevem (nepotřebujete dokupovat nic navíc- všechny věci máte připravené), a v neposlední řadě máte krásné vlastnoručně vyrobené krmítko pro ptáčky, které na něm budete moci v zimě s dětmi pozorovat.

Sestavená krmítka si můžete vyzvednout pouze osobně (dá se platit jen hotově), stavebnice vám zašlou i poštou.

Jak si krmítko objednat? Prostřednictvím e-mailu. Zašlete svou objednávku (jméno, příjmení, tel. číslo na Vás, kontaktní adresa a svůj výběr) na e-mailovou adresu info@nsev-kladno.cz. Veškeré další informace najdete i na jejich stránkách.

čabárna krmítko

Cena skládačky našeho domečkového krmítka byla 100 Kč, krmítko na parapet stojí 90 Kč. 

Když si pojedete vyzvednout krmítka osobně, můžete se podívat na zvířata nebo si projít naučnou stezku Čabárna. Zde najdete veškeré informace o této stezce.

ptáci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Scroll to top