fbpx

Schladming

Venku už kvetou jarní květiny, i teplota se vyhoupne nad deset stupňů, ale není tomu ani měsíc, kdy jsme si užívali pravé zimy. Teda už to není zima, kterou si pamatujeme z našich dětských let, ale i tak jsme si skvěle zalyžovali.

Volba padla na lyžařské středisko v Rakouském Schladmingu, které nás oslovilo nejen svou vzdáleností z Prahy, ale také možností lyžování na 123 km tratí čtyř vzájemně propojených štýrských lyžařských středisek- Ski Amade. Navíc se zde projedete na sjezdovkách, které brázdí ti nejlepší lyžaři v rámci každoročního světového poháru.

Ubytovaní jsme byli na osamocené biofarmě vysoko nad údolím plné zvířat, s úžasným výhledem, situované asi 15 minut jízdy od středisek. Paní domácí se o nás vzorně starala, ač naše konverzace kvůli slabé slovní zásobě trochu vázla. Do příště němčinu určitě oprášíme.

K samotnému středisku- skvělé lyžování na poměry letošní zimy (nahoře dostatek přírodního sněhu, dole technický- odpoledne už hůře sjízdný). Wifi připojení na všech stanicích lanovky. Výborné jídlo v horských boudách u sjezdovky. Fotokoutky. A hlavně panoramatický záchod s výhledem 🙂 SKOL!

close

AHOJ!

Pokud nechceš zmeškat žádnou z novinek na našich stránkách, přihlas se k odběru newsletteru.

Kliknutím souhlasíš se sdílením zadaných údajů pouze za účelem zasílání novinek a newsletteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top